הרב ישראל מאיר לאו נשיא ברקאי, נתן שרנסקי ואחרים תומכים בברקאי

מרכז ברקאי יפתח רבנים בעלי כישורים מקצועיים בתחומים ייעוץ משפחתי, הלכה מעשית, גישור, אימון, חינוך בלתי פורמלי, ייעוץ רוחני וכדומה – למען כל היהודים החיים בישראל.

מרכז ברקאי מתכבד בהסכמתו של הרב הראשי ישראל מאיר לאו שליט"א לכהן כנשיא ברקאי, והארגון כבר זכה להכרה מרבנים ציונים דתיים מוערכים כמו הרב חיים דרוקמן (ראש ישיבת ההסדר אור עציון וראש תנועת הנוער בני עקיבא), הרב יעקב אריאל (רבה הראשי של רמת גן), הרב נחום רבינוביץ (ראש ישיבת ההסדר ברכת משה, מעלה אדומים), וכן של יו"ר הסוכנות היהודית לארץ ישראל נתן שרנסקי ושל ח"כ אורי אורבך.

לדברי נתן שרנסקי היוזמה של ברקאי היא "חדשנית וחשובה... תרומה משמעותית לאחדותו של העם היהודי". ח"כ אורי אורבך אמר כי "אין לי ספק שהכשרת רבנים קהילתיים וחיזוק מעמדם כמנהיגים קשובים ואמפטיים, יכולה להיות מהפכנית ולקרב עשרות אלפי יהודים ליהדות ולהעמיק את החוויה היהודית של הציבור הישראלי".

הפתיחה החגיגית של מרכז ברקאי להכשרת רבנים
אנשים שומעים אך לא מקשיבים

 

השתתף בבנית הארץ

כדי לממש את החזון שלנו ולבנות רבני קהילה שהם מנהיגים קהילתיים, כדי להצליח ולגבש קהילות ברחבי הארץ ולבנות אותן כמוקד של זהות יהודית שיודע לשלב אנשים מכל הסוגים, אנו זקוקים לעזרתכם. אנא תרמו לנו כדי שנוכל לבנות גשר ולחבר קהילות נוספות.

לתרומתך תהיה השפעה ישירה ומיידית על הצלחתנו.

תרמו עכשיו