השותפות עם תשקופת

ארגון תשקופת (Life's Door) הוא ארגון שמסייע לאנשים שמתמודדים עם מחלות קשות ואובדן. הם מעניקים ייעוץ פרטני, קבוצות תמיכה, סדנאות וסמינרים המציעים תמיכה רוחנית ורגשית לנזקקים לכך. תכניות תשקופת מעודדות את המשתתפים למצוא משמעות, תקווה והזדמנויות לצמיחה בתוך המצבים הכואבים שלהם.

תשקופת משתף פעולה עם ברקאי ומעביר קורס ייעוץ רוחני שמאמן את הרבנים לפי תקנים מקצועיים המוכרים על ידי האיגוד הלאומי של אנשי הדת היהודיים (NAJC) באמריקה וגופים לאומיים ובינלאומיים אחרים. תכניות תשקופת נתמכות על ידי הפדרציה היהודית של ניו יורק. הקורס יעניק לתלמידי ברקאי יכולות תמיכה טובות יותר בהתמודדות עם מחלות קשות ואובדן. "אף אחד לא צריך להתמודד עם המצבים הללו לבד, ולעיתים קרובות מחלות סופניות מעוררות באנשים הרבה סוגיות רוחניות. לעיתים קרובות הם יפנו לרב, והרב צריך לדעת מה לומר, מתי רק להקשיב וכיצד לסייע בצורה הטובה ביותר", אומרת דבורה קורן, מוסמכת בריפוי בעיסוק (M.Sc., OTR) ומנכ"לית תשקופת. "קורס זה יראה להם בדיוק איך לעשות את זה".

השותף השקט
הפתיחה החגיגית של מרכז ברקאי להכשרת רבנים

 

השתתף בבנית הארץ

כדי לממש את החזון שלנו ולבנות רבני קהילה שהם מנהיגים קהילתיים, כדי להצליח ולגבש קהילות ברחבי הארץ ולבנות אותן כמוקד של זהות יהודית שיודע לשלב אנשים מכל הסוגים, אנו זקוקים לעזרתכם. אנא תרמו לנו כדי שנוכל לבנות גשר ולחבר קהילות נוספות.

לתרומתך תהיה השפעה ישירה ומיידית על הצלחתנו.

תרמו עכשיו