בונים את הקהילות בישראל

אנחנו במרכז ברקאי להכשרת רבנים ופיתוח קהילות מאמינים שניתן לבנות את הקהילות בישראל אחרת. סביב מנהיגות קהילתית נכונה בראשות רב הקהילה, הקהילה תצמח ותהפוך למוקד של חוסן, תמיכה והתחדשות עבור בני ובנות הקהילה ובעבור כל הקהילה הרחבה סביב.

תמכו בעבודתנו החיונית

התכנית להכשרת רבנים

ליבו של המרכז שלנו הוא תכנית ההכשרה של רבני הקהילות. במסגרת תכנית מקיפה של שנתיים, נפגשים מידי שבוע ליום לימודים רבני הקהילות המובחרים. תכנית ההכשרה שלנו היא המקיפה ביותר בישראל.
לצד שיעורים פרונטאליים משתתפים רבני ברקאי בסדנאות חוויתיות. במסגרת הלימודים צוברים הרבנים ידע וניסיון מעשי בנושאים קהילתיים מגוונים.
כמו כן, אנו מעבירים סמינריונים ומיני קורסים לנשות הרבנים, אשר שותפות בעשייה.
הקשר שלנו עם הרבנים ממשיך גם לאחר סיום הלימודים, במפגשי הבוגרים החודשיים.

תרמו עכשיו

 כדי לממש את החזון שלנו ולבנות רבני קהילה שהם מנהיגים קהילתיים, כדי להצליח ולגבש קהילות ברחבי הארץ ולבנות אותן כמוקד של זהות יהודית שיודע לשלב אנשים מכל הסוגים, אנו זקוקים לעזרתכם. אנא תרמו לנו כדי שנוכל לבנות גשר ולחבר קהילות נוספות. לתרומה יש לרשום המחאה לפקודת "ברקאי" ולשלוח אל: –

מרכז ברקאי
רבקה אמנו 13/1
מודיעין 7175895
ישראל

תרומות לארגון ברקאי מוכרות לצרכי מס. (סעיף  46)

תרמו עכשיו

 

הקהילות של ברקאי

 

השתתף בבנית הארץ

כדי לממש את החזון שלנו ולבנות רבני קהילה שהם מנהיגים קהילתיים, כדי להצליח ולגבש קהילות ברחבי הארץ ולבנות אותן כמוקד של זהות יהודית שיודע לשלב אנשים מכל הסוגים, אנו זקוקים לעזרתכם. אנא תרמו לנו כדי שנוכל לבנות גשר ולחבר קהילות נוספות.

לתרומתך תהיה השפעה ישירה ומיידית על הצלחתנו.

תרמו עכשיו